gupse özay barış arduç düğün
Genel,  Haber-Magazin

SÜRPRİZ NİKAH! Gupse Özay ve Barış Arduç EVLENİYOR!

Gupse Özay ve Barış Arduç 2014 yılında sette başlayan aşklarını mutlu bir şekilde yıllarca sürdürmeyi başardı. Bu güzel ikilinin evleneceği haberi gündeme bomba gibi düştü. Sürpriz nikahın detaylarını aşağıdaki videodan da izleyebilirsiniz.

Altı yıldır birlikte olan Gupse Özay ve Barış Arduç, sürpriz bir şekilde evlilik kararı aldı.

Uzunca bir süredir aşk yaşayan Gupse Özay ve Barış Arduç ikilisi, bu hafta İzmir Çeşme’de nikah masasına oturacak. İkilinin düğünü ise bu yıl salgından dolayı yapmayacağı, gelecek yıl yapacakları öğrenildi. Gelecek yıl görkemli bir düğün yapacakları düşünülüyor.

Gupse ve Barış, bu hafta İzmir’in Çeşme ilçesinde nikah masasına oturacak.

Gupse Özay ve Barış Arduç evleniyor! (video)

Nikahta belediye başkanı ve şahitler de dahil üzere toplam 5 kişi olacağı öğrenildi.

Gupse Özay ve Barış Arduç çiftinin nikahına, nikah memuru ve şahitlerin haricinde sınırlı sayıda çok yakın aile üyelerinin katılacağı öğrenildi. Gupse Özay ve Barış Arduç’un nikaha katılacak aile üyelerini hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda önceden uyardığı söylendi.

Dünyaevine girmek üzere olan çift, düğünü gelecek yıl yapacak.
İkili balayı için herhangi bir plan yapmadı. Barış Arduç ve Gupse Özay, nikahtan sonrada İzmir’in Çeşme ilçesinde tatil yapmaya devam edecek.

32 yaşındaki Barış Arduç, geçtiğimiz yıllarda ‘evlilik’ iddiaları hakkında şunları söylemişti:

“Günü geldiğinde haberiniz olur. Ben bu konuları çok konuşmayı sevmiyorum. Vakti geldiği zaman sizinle paylaşırız. Mutluluk paylaştıkça çoğalan bir şeydir.” demişti.

Ne diyelim, çifte mutluluklar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir