aleyna çakır ses kaydı yeni
Genel,  Haber-Magazin

Aleyna Çakır’ın Çığlıklarına Yürek Dayanmıyor! (Yeni ses kaydı)

Aleyna Çakır olayında son dakika… Aleyna Çakır’ın (Sema Esen) yardım çığlıklarının olduğu ses kaydı Müge Anlı’da yayımlandı.
Genç yaşta hayata vedası şüpheli bulunan ve gündemden düşmeyen Aleyna Çakır’ın ses kayıtları ortaya çıktı. Genç kızın eski bir komşusu Aleyna’nın şiddet gördüğü sırada duyulan ses kaydını Müge Anlı programında dinletti. Aleyna’nın yardım çığlıklarını duyan ailesi, kızlarının çığlıkları karşısında gözyaşlarına boğuldu. Adalet Bakanlığına seslenen Müge Anlı, Aleyna Çakır’a ait ses kaydının da dava dosyasına eklenmesini talep etti.

Aleyna Çakır’ın çığlıkları (yeni ses kaydı)

3 Haziran günü evinde cansız bulunan, Aleyna Çakır ismini kullanan ve bu isimle tanınan Sema Esen’in ailesi, otopsi raporunun çıkmasından sonra ATV’de yayımlanan Müge Anlı’nın programına katılmıştı. Aleyna Çakır’ın tırnaklarında erkek DNA’sına ait kalıntılar bulunması sonucu genç kızın normal şekilde hayatını kaybetmemiş olabileceği iddialarını güçlendirmişti.

İsmini vermek istemeyen bir seyirci yayına bağlanıp, olayla ilgili tanık olduklarını aktardı. Gece 23.000 civarlarında sokakta bir arabanın durarark arabanın içinden Aleyna ve sevgilisinin indiğini, Aleyna Çakır’ın ve sevgilisinin alkollü olduğu ve bağrıştıklarını gördüğünü ve bu olayın hayatını kaybetmeden bir gece önce olduğunu söyledi. Sevgilisinin Aleyna’nın ağzını kapatmaya çalıştığını da sözlerine ekledi.

Bunun arkasından canlı yayına Aleyna’nın yakın bir arkadaşı bağlandı. Aleyna ile beraber çalıştıklarını Aleyna’nın sevgilisi Ümit Can’ı çok iyi tanıdığını söyledi. Ve daha önce de birçok kez darp ettiğini ve bunu herkesin de bildiğini söyledi. Ümit Can tarafından zor duruma sokulan Aleyna’nın defalarca yardım istediğini belirtti.

Yayına bağlanan eski komşusu da Aleyna Çakır ismiyle bilinen Sema Esen’in evinden çok sesler geldiğini, genç kızın çok zor şeyler yaşadığını gördüğünü ve Ümit Can’ın kendisini de olay hakkında suçladığını hatta telefonla kendisini de tehdit ettiğini, Aleyna ile görüşmesini de yasakladığını ve bir daha telefonlarını bile engellediğini ifade etti.

aleyna çakır müge anlı,aleyna çakır ailesi,sema esen müge anlı,aleyna çakır komşusu,aleyna çakır ses kaydı,aleyna çakır son dakika,aleyna çakır ümit can uygun,aleyna çakır ümit can canlı yayın. aleyna çakır videosu youtube,aleyna çakır müge anlı son durum,sema esen canlı yayın,sema esen aleyna çakır kimdir,aleyna çakır,aleyna çakır çığlıkları,aleyna çakır yeni ses kaydı,aleyna çakır komşusu ses kaydı,aleyna çakır müge anlı 14 eylül,aleyna cakir,sema esen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir